Studenţi reprezentanţi

Studenții reprezentanți sunt cei care reprezintă studenții Facultății de Limbi și Literaturi Străine în Senatul Universității București și în Consiliul Facultății. Ei sunt oamenii care cunosc și apără drepturile, libertățile și interesele studenților. Este foarte important să avem astfel de persoane, care pot lua parte la deciziile care se iau la nivel înalt, care pot comunica și colabora cu cadrele didactice și care pot da glas părerilor, opiniilor și nevoilor tuturor studenților, de aceea, este bine să cunoaștem persoanele la care putem apela cu încredere mereu.

STUDENȚII REPREZENTANȚI ÎN CONSILIUL FACULTĂȚII DE LIMBI ȘI LITERATURI STRĂINE

FILOLOGIE
Ioana-Andreea Coropcianu:  ioana.coropcianu@asls.ro, https://www.facebook.com/coropcianu.andreea;
Oana-Ștefania Ghiță: oana.ghita@asls.ro, https://www.facebook.com/oana.ghita.37;
Iuliana Mirela Ghiga: iuliana.ghiga@asls.ro, https://www.facebook.com/iuliana.ghiga;
Ioan-Octavian Sauciuc: octavian.sauciuc@asls.ro, https://www.facebook.com/octavian.sauciuc.7;

TRADUCERE ȘI INTERPRETARE
Adrian-George Ilinca: george.ilinca@asls.ro, https://www.facebook.com/George.Ilinca17;

LIMBI MODERNE APLICATE
Andra Iosif: andra.iosif@asls.ro, https://www.facebook.com/andra.iosif.22;

STUDII CULTURALE
Ilinca Iacob: ilinca.iacob@asls.ro, https://www.facebook.com/iliiinca;

MASTER
Daniela Zărnoianu: daniela.zarnoianu@asls.ro, https://www.facebook.com/danielazarnoianu99;

DOCTORAT
Andrei Călinoaia: andreicalinoaia@gmail.com, https://www.facebook.com/calinoaia.andrei;

 

STUDENȚII REPREZENTANȚI ÎN SENATUL UNIVERSITĂȚII BUCUREȘTI

Otilia Mocanu: otilia.mocanu@asls.ro, https://www.facebook.com/otii.mocanu;
Ștefan Petrariu: stefan.petrariu@asls.ro, https://www.facebook.com/stefan.petrariu1;
Carla Ștefănescu: carla.stefanescu@asls.ro, https://www.facebook.com/karly.carlyta;

 

PROGRAM DE AUDIENȚĂ CU STUDENȚII REPREZENTANȚI ÎN CONSILIUL FLLS

SĂPTĂMÂNA IMPARĂ
LUNI: 18:00-20:00 – Ioan-Octavian Sauciuc
MARȚI: 16:00-18:00 – Oana-Ștefania Ghiță
MIERCURI: 12:00-14:00 – Adrian-George Ilinca
JOI: 10:00-12:00 – Ioana-Andreea Coropcianu

SĂPTĂMÂNA PARĂ
MARȚI: 18:00-20:00 – Andrei Călinoaia
MIERCURI: 14:00-16:00 – Andra Iosif
VINERI: 16:00-18:00 – Iuliana Mirela Ghiga