Studii de licență

REZULTATELE SESIUNII SEPTEMBRIE 2012 S-AU AFIŞAT: PDF  (<— CLICK)
Rezultatele finale ale admiterii 2012 s-au afişat:
(atenţie, ordinea este alfabetică!)
Filologie     Traducatori     Studii Culturale    Limbi Moderne Aplicate
De asemenea, comisia de admitere vă reaminteşte ca după 1 octombrie, în cel mai scurt timp posibil, toţi candidaţii să-şi rezolve situatiile legate de admitere la secretariat (adus acte lipsă, ridicat chitanţe nefolosite etc.).
Secretariatul Facultăţii este în clădirea mare a Universităţii, în Piaţa Universităţii, intrarea din strada Edgar Quinet (acelaşi corp cu Facultatea de Litere), scările din stânga, etajul 2.
Activitatea comisiei în clădirea din strada Pitar Moş s-a ÎNCHEIAT.

MASTERAT

S-au afişat rezultatele finale ale admiterii, cu menţiunea că toate masteratele sunt aprobate:

Master BUGET   Master TAXA

Situaţie finală înscrieri TOTAL şi DETALIAT  (<— CLICK) Actualizat 11.09.2012
Datele şi formele de admitere, în format PDF  sau DOC (<— CLICK) Actualizat 12.09.2012
Locurile propuse,  în format PDF sau JPG (<— CLICK)
Informaţii despre programele de master pot fi găsite AICI (derulaţi pentru a vedea articolele mai vechi)
Informaţii despre cazări: depunerea cererilor: 19-21 septembrie;repartizări 25 septembrie; pentru detalii urmăriţi www.asls.ro